Programmas

p

ROCKWOOL iesaka izmantot aprēķinu programmas, kuras ir domātas visiem, kas strādā celtniecības nozarē: arhitektiem, projektu vadītājiem, projektētājiem un studentiem.

 
 

 CONLIT APRĒĶINU PROGRAMMA

Šī programma ļaus aprēķināt CONLIT 150 un CONLIT PLUS plākņu daudzumu, ugunsizturības klasi, kā arī izmaksas Jūsu vēlamai konstrukcijas vai gaisa vada izolācijai.

Programma teišsaistē


 
 

 IZOLĀCIJAS MATERIĀLA DAUDZUMA APRĒĶINĀŠANA

Šī programma aprēķinās, cik daudz tehniskās izolācijas ruļļpaklāju iepakojumu vajadzētu apaļu vai taisnstūrveida cauruļu izolēšanai.

Programma teišsaistē


 
 

 ENERĢIJAS PATĒRIŅA KALKULATORS

Šis kalkulators palīdzēs uzzināt, cik enerģijas patērē Jūsu māja, un tad varēsiet izlemt, vai to vajag renovēt.

Programma teišsaistē


 
 

 CO2 EMISIJAS SAMAZINĀŠANAS KALKULATORS

Vienkāršs kalkulators, kurš palīdz saprast, kā jūs personiski varat dot savu ieguldījumu atmosfēras piesārņojuma samazināšanā.

Programma teišsaistē

 

 

 
 

 CAURUĻVADU AIZSALŠANAS APRĒĶINĀŠANA

Šī programma aprēķinās, cik ilgā laikā sasals cauruļvados esošais ūdens.

Programma teišsaistē


 
 

 ROCKTEC

Ar ROCKTEC tehniskās izolācijas aprēķinu programmu nav grūti noteikt nepieciešamo tehniskās izolācijas biezumu, temperatūru pēc izolēšanas vai siltuma zudumus, vienkārtas vai daudzkārtu termoizolāciju, tiek aprēķināts papildu izolācijas ekonomiskums un dažādi citi parametri.

Programma teišsaistē


 
 

 Ēkas norobežojošās konstrukcijas siltuma un mitruma aprēķina programma

Ar šo programmu, pēc individuāli izstrādātām norobežojošām konstrukcijām, izvēlētiem klimatiskiem un mitruma apstākļiem, ir iespējams veikt norobežojošo konstrukciju un mitruma analīzi. Atvērt lejupielādēto programmu.

Programa lejuplādēt

Programma teišsaistē