Privātuma noteikumi

ROCKWOOL SIA ir apņēmusies aizsargāt Jūsu privātumu internetā. Personas dati, kas apkopoti šajā interneta vietnē, tiks pārvaldīti, vispusīgi ievērojot noteikumus, kuri definēti SIA ROCKWOOL apstiprinātajos privātuma noteikumos un nacionālajos tiesību aktos, kas reglamentē privāto personas datu pārvaldīšanu.

Mūsu apkopotā informācija

Interneta vietnē www.rockwool.lv ROCKWOOL SIA apkopo informāciju dažādos veidos. Kad pasūtīsit preces vai pakalpojumus, Jums būs jānorāda vārds, uzvārds, e-pasta adrese, amats un cita kontaktinformācija, kura ir svarīga, lai varētu izpildīt Jūsu iesniegto pieprasījumu. Ja vēlēsities turpināt pasūtījumu, obligāti aizpildāmie informācijas logi būs apzīmēti ar “*” (zvaigznīti). Daži no apkopotajiem datiem tiek uzskatīti par privātiem personas datiem, par kuru pārvaldīšanu ir atbildīga ROCKWOOL SIA. ROCKWOOL SIA apkopotā informācija tiks izmantota tikai, lai sazinātos ar Jums, t. i., sakaru uzturēšanai ar klientiem, kā arī tam, lai Jums, izvēloties pakalpojumus un produktus, būtu ērtāk lietot interneta vietni.

Sīkdatnes

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, bez kurām mēs nevarētu nodrošināt Jums tādus apstākļus, kādi nepieciešami, lai Jūs mūsu vietnē izmantotu konkrētas trešās puses funkcionālās iespējas. Sīkdatne ir neliela informācijas datne, kas tiek nosūtīta no tīkla servera uz Jūsu pārlūkprogrammu un ierakstīta, un saglabāta Jūsu datora cietajā diskā. Šo informāciju apkopojam tam, lai mēs varētu izsekot datu plūsmas un lietotāju raksturojumiem, vākt informāciju par vietnes apmeklētāju darbībām un prioritātēm, bet saskaņā ar apkopoto informāciju vākt iekšējās statistikas datus, kuri palīdz optimizēt mūsu interneta pakalpojumus. Sīkdatnes Jūsu datorā tiks saglabātas tikmēr, kamēr beigsies to uzglabāšanas termiņš vai kamēr Jūs tās izdzēsīsit. Ja nevēlaties, ka mēs lietotu sīkdatnes, šo funkciju Jūs jebkurā laikā varat izslēgt mūsu interneta vietnē vai savā tīkla pārlūkprogrammā.

Abonēšana, kura nav obligāta

Mūsu interneta vietnē lietotāji var izvēlēties, vai viņi vēlētos saņemt informatīvos biļetenus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju par jauniem izstrādājumiem, sarīkojumiem un pakalpojumiem. Informāciju par mārketinga piedāvājumiem saņemsit pirms datu ievadīšanas – pirms tam palūgsim Jūs dot piekrišanu sūtīt Jums mārketinga materiālus uz e-pastu. Ja vēlaties tikt izdzēsti no adresātu saraksta un nesaņemt šādus paziņojumus, atsakieties no abonementa, uzklikšķinot uz speciālas norādes, kuru atradīsit informatīvā biļetena apakšā, vai arī varat atsūtīt e-pasta vēstuli uz adresi: office@rockwool.lv, tēmas rindiņā ierakstot vārdu “Unsubscribe” (“Atteikties no abonementa”).

Informācijas izpaušana

Jūsu informācija netiks izpausta nekādām trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad būsim saņēmuši skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Informācijas labošana / atjaunināšana

Ja Jūs vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, sazinieties ar mums, izmantojot sadaļā “Sazinieties ar mums” norādīto adresi, e-pastu, tālruni vai faksu.

Drošība

 Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī interneta vietne ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu.

Sazinieties ar mums

 Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar šiem privātuma noteikumiem vai ar vietnes lietošanas noteikumiem, laipni lūdzam nekautrēties un vērsties pie mums.

Back