Sīkdatņu lietošana interneta vietnē www.rockwool.lv

“Sīkdatne” ir neliela teksta datne, kura tiek saglabāta Jūsu datorā un kura krāj datus par to, kā Jūs izmantojat interneta vietni. Tālāk lasiet par to, kādā nolūkā interneta vietne www.rockwool.lv lieto sīkdatnes, un instrukcijas, kā ar tām rīkoties.

Sīkdatnes interneta vietnē www.rockwool.lv

Interneta vietnē www.rockwool.lv lietojamo sīkdatņu galvenais nolūks ir vākt datus, kas nepieciešami dažādu analīžu veikšanai, cenšoties nodrošināt to, lai lietotājiem būtu pēc iespējas ērtāk izmantot interneta vietni. Šos datus apkopojam tam, lai mēs varētu izsekot datu plūsmai un lietotāju raksturojumiem, vākt informāciju par vietnes apmeklētāju darbībām un prioritātēm, bet saskaņā ar apkopoto informāciju apkopot iekšējās statistikas datus, kuri palīdz optimizēt mūsu interneta pakalpojumus.

Nekādas sīkdatnes vai informācija, kas savākta ar sīkdatņu palīdzību, netiek nodota trešajām pusēm. Šo informāciju apkopojam tādā veidā, lai netiktu izpausta neviena lietotāja identitāte. Mēs nekad necenšamies identificēt personas, kuras apmeklē mūsu interneta vietni. Šajā vietnē savāktos datus nesaistām ne ar kādu personas identitāti izpaužošu informāciju, neskatoties uz to, no kāda avota tā ir saņemta. Ja mēs vēlēsimies caur mūsu vietni vākt datus, kuri izpauž personas identitāti, tad obligāti informēsim par to un Jūs varēsit jebkurā laikā izslēgt šo sīkdatņu saglabāšanas funkciju savā interneta pārlūkprogrammā.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kuru interneta vietne saglabā Jūsu datorā, lai varētu atpazīt šo datoru, kad nākamreiz ienāksit mūsu vietnē. Sīkdatnēs tiek uzkrāta, piemēram, informācija par to:

  • Vai lietotājs ir pieslēdzies interneta vietnei?
  • Kā lietotājs izmanto interneta vietni?
  • Ko lietotājs meklēja interneta vietnē?

Sīkdatne ir pasīva datne, kura nevar Jūsu datorā izplatīt vīrusus vai citas kaitīgas programmas, tādas kā spiegošanas vai kaitnieciskas programmas. Galvenā www.rockwool.lv interneta vietnē lietojamo sīkdatņu funkcija – palīdzēt apkopot datus par to, kā tiek izmantota šī vietne, lai vietnes administrators varētu nodrošināt lietotājiem lielāku ērtību. Atsevišķos gadījumos sīkdatne vajadzīga tam, lai lietotājiem interneta vietnē varētu sniegt konkrētus pakalpojumus.

Sīkdatnes no pārlūkprogrammas bieži vien tiek izdzēstas automātiski, aizverot pārlūkprogrammas logu (tā sauktās – seansa sīkdatnes). Interneta vietnēs ievietojamo sīkdatņu darbības ilgums var būt dažāds, bet dažas sīkdatnes var tikt uzglabātas tikmēr, kamēr tiek izdzēstas (pastāvīgās sīkdatnes). Šajā nolūkā pastāvīgās sīkdatnes parasti tiek ierakstītas cietajā diskā. www.rockwool.lv lieto gan seansa, gan pastāvīgās sīkdatnes, jo abi sīkdatņu tipi ir nepieciešami, lai novērtētu dažādas vietnes lietotāju datu plūsmas. Turklāt pirmās puses sīkdatnes parasti atšķiras no trešās puses sīkdatnēm. Pirmās puses sīkdatnes iestata tā interneta vietne, kuru apmeklē lietotājs, bet trešās puses sīkdatnes iestata trešā puse, kurai pieder elements, kas ir instalēts tajā interneta vietnē, kuru apmeklē lietotājs. Trešās puses sīkdatnes tiek klasificētas kā pārējās sīkdatnes, kuras parasti iestata tīmekļa analīzes programmas. www.rockwool.lv lieto kā pirmās, tā trešās puses sīkdatnes.

Kad apmeklēsit interneta vietni www.rockwool.lv pirmo reizi, parādīsies tabula ar informāciju, ka mēs lietojam sīkdatnes un ka Jums ir iespēja atteikties no tām. Saskaņā ar paredzētajiem noteikumiem, ja nepiekritīsit, Jūsu ierīcē netiks iestatītas sīkdatnes*. Ja piekritīsit lietot sīkdatnes vai atteiksities no tām, šos iestatījuma parametrus varēsit atkal izmainīt jebkurā laikā.

* Ja atteiksities no sīkdatnēm, tiks iestatīta sīkdatne, kura rāda, ka Jūs vairāk nevēlaties nekādas sīkdatnes.

Tālāk sniegts saraksts ar sīkdatnēm, kuras pašlaik ir iestatītas Jūsu ierīcē. Šeit varat jebkurā laikā ieslēgt vai izslēgt sīkdatņu iestatījuma parametrus. Turklāt iestatījuma parametrus varat regulēt arī savā pārlūkprogrammā. Atcerieties, ja Jūs atteiksities no iespējas iestatīt sīkdatnes, atsevišķaswww.rockwool.lv funkcionālās iespējas un pakalpojumi var nedarboties vai arī to lietošana var būt ierobežota.

Back