Kāpēc ir vērts izvēlēties ROCKWOOL?

ROCKWOOL akmens vates īpašības

Energoefektivitāte 

Energoefektivitāte ir ietaupītā enerģijas daudzuma un patērētā (jeb prognozējamā) enerģijas daudzuma attiecība. Citiem vārdiem – efektīvas enerģijas patēriņa mērķis ir samazināt enerģiju ražojot, ekspluatējot vai sniedzot pakalpojumus

Ugunsdrošība

Akmens vate ir nedegoša un izturīga pret augstām temperatūrām. Tās izmantošana uzlabo ēkas pasīvo pretuguns aizsardzību

Izturība

Akmens vate, kas izgatavota no bazalta iežiem, saglabā savas priekšrocības un ugunsdrošību visu ekspluatācijas laiku

Akustiskais komforts

Akmens vate ir arī lieliska skaņas izolācija un slāpē troksni. Iekštelpās iekļūstošās skaņas tiek efektīvi slāpētas

Vides aizsardzība

Civilizācijas attīstība ietekmē vidi ap mums. Pilsētu izaugsme vai transporta infrastruktūras attīstība – tās ir jomas, kurās cilvēks izdara milzīgu negatīvu ietekmi uz vidi

01

Ugunsdrošība

Akmens vate ir nedegoša un izturīga pret augstām temperatūrām. Tās izmantošana palielina ēkas pasīvo aizsardzību pret ugunsgrēku. Akmens vate saglabā temperatūru līdz 1000 oC.

Mēs lielākoties dzīvojam ēkās. Mēs strādājam ar viņiem, izklaidējamies, pavadīsim brīvo laiku. Bet vai mēs visi nezinām, vai ēkām ir piemērota ugunsdrošība? Tik maz cilvēki domā par riskiem, kas rodas trūkumu dēļ šajā jomā.

Uzziniet vairāk ...

02

Energoefektivitāte

Šī ir proporcija starp ietaupīto enerģiju un patērēto (vai plānoto) enerģijas daudzumu. Citiem vārdiem sakot, energoefektivitātes mērķis ir samazināt enerģijas ražošanu, darbību vai pakalpojumu sniegšanu.

Energoefektivitāte ir attiecība starp ietaupīto enerģiju un patērēto (vai paredzēto) enerģijas daudzumu. Citiem vārdiem sakot, energoefektivitātes mērķis ir samazināt enerģijas ražošanu, darbību vai pakalpojumu sniegšanu. Ēkās tas attiecas uz apkuri, ventilāciju un gaisa kondicionēšanu, vai uz ēkas ēkās patērēto elektroenerģiju. Energoefektivitāte ir viens no galvenajiem Eiropas Savienības klimata politikas mērķiem. Līdz 2020. gadam Lai uzlabotu energoefektivitāti, plānots īstenot klimata programmu 3x20 un 20%.

Uzziniet vairāk ...

03

Akustiskais komforts

Akmens vate ir arī lieliska skaņas izolācija un trokšņa slāpētājs. Iekšējo un ārējo trokšņu ietekme tiek efektīvi apturēta.

Daudzus gadus ROCKWOOL ir pierādījis, ka uzņēmuma izolācijas materiāls ir ideāls, ja ir nepieciešams trokšņa slāpēšana vai skaņas absorbcija - dzīvojamo, komerciālo, rūpniecības vai dabas vidē. Papildus labām akustiskām īpašībām, ROCKWOOL siltumizolācijas materiāliem ir lieliska siltumizolācija, kā arī ugunsdrošības funkcijas.

Uzziniet vairāk ...

04

Izturība

Akmens vate, kas izgatavota no dabīgā akmens, ļoti labi uztur savus parametrus un priekšrocības visā darbības laikā.

ROKWOOL akmens vate, pateicoties tā nederīgai struktūrai, ir stabila forma un elastība. Pateicoties šīm funkcijām, to var nospiest starp uzstādītajām konstrukcijām uzstādīšanas laikā. ROCKWOOL akmens vate, kas saskaņā ar ražotāja ieteikumiem neveido aukstus tiltus, visā tās ekspluatācijas laikā saglabā savas fizikālās un mehāniskās īpašības.

Uzziniet vairāk ...

05

Vides aizsardzība

Akmens vate tiek izmantota vairāk nekā 60 gadus. Tas ir izrādījies populārs un drošs izolācijas materiāls un, iespējams, viens no visplašāk dokumentētajiem un pārbaudītajiem būvmateriāliem.

ROCKWOOL akmens vates izmantošana ir drošs veids, kā ietaupīt enerģiju, apkures un dzesēšanas izmaksas. Siltā un sausā dzīves telpa mūsu veselībai ir ļoti svarīga. Tūkstošiem gadu aukstās un mitrās ēkās ir apdraudēta mūsu senču veselība un dzīve. Un šajās dienās joprojām ir daudz iedzīvotāju. Labāka izolācija ir uzlabojusi miljoniem cilvēku dzīves kvalitāti. Protams, šodien ir silts un sauss korpuss daudziem.

Uzziniet vairāk ...
Mēs atbrīvojām dabīgo akmeņu spēku, lai jūsu dzīves kvalitāte būtu nevainojama

Atrodiet ROCKWOOL tirdzniecības vietas

search

Showing
Offices & Factories near you

16_9_master_0006s_0009_offset_comp_531014
Mūsu domāšana

Urbanizācija

Urbanizācija rada daudzus izaicinājumus cilvēku vispārējās veselības un labklājības, drošības un vispārējās dzīves kvalitātes jomā. Ja jaunas un esošās ēkas kļūs energoefektīvākas, mēs varam padarīt pilsētas veselīgākas, drošākas un līdzsvarotākas.

Lasīt vairāk
16_9_master_0007s_0008_shutterstock_550767022
Mūsu domāšana

Energoefektivitāte

Ēku energoefektivitāte ir vienkārši enerģijas taupīšana – mazāka enerģijas ražošana nozīmē mazāku piesārņojumu un dabiskās vides iznīcināšanu, kā arī ievērojamu ietaupījumu. Ņemot vērā, ka vislielāko enerģijas patēriņu rada apkure (70%), mums vajadzētu rūpēties par ēku siltināšanu – atbilstoša izolācija garantē zemākas ekspluatācijas izmaksas, kā arī piesārņojošo vielu emisijas samazināšanu.

Lasīt vairāk
16_9_master_0004s_0005_shutterstock_547750285
Mūsu domāšana

Iekštelpu veselība, drošība un labsajūta

Akmens vate veicina ērtu un veselīgu dzīvesveidu, nodrošinot trokšņa un vibrācijas kontroli, kā arī siltuma īpašības. ROCKWOOL izolācija samazina troksni, kas iet caur ēku kompleksiem. Rockdelta produkti samazina vilcienu radīto troksni un vibrācijas. Rockfon griesti absorbē skaņu, padarot telpas ērtākas un palīdzot mums efektīvāk savstarpēji sazināties.

Lasīt vairāk
16_9_master_0007s_0024_shutterstock_320550341
Mūsu domāšana

Ilgtspēja un cirkulārisms

Būvniecības nozare ražo aptuveni vienu trešdaļu no visiem atkritumiem pasaulē, no kuriem ievērojams daudzums nonāk izgāztuvēs. Mēs zinām, ka tam nevajadzētu būt. Sakarā ar mūsu akmens vates ražošanas konstrukciju, ir iespējams izmantot materiālus, kurus pretējā gadījumā varētu uzglabāt vai izmest uz zemes. Patiesībā, aptuveni viena trešdaļa izejvielu, kas tiek izmantotas mūsu ražošanā, tiek izmantota atkritumu transportēšanai no citām rūpniecības nozarēm, spēkstacijām un sadzīves notekūdeņu attīrīšanas.

Lasīt vairāk