Kāpēc ir vērts izvēlēties ROCKWOOL?

7 Akmens spēki

Akmens un cilvēks ir radīti viens otram. ROCKWOOL izmanto visas šo attiecību priekšrocības, lai uzlabotu cilvēku veselību, labklājību un komfortu.

Mēs izmantojam akmens dabiskās spējas, iegūstot 7 spēkus, kas ir akmensvates daudzpusīgo īpašību pamatā. Tie ir septiņi iemesli, kādēļ pasaulē visplašāk pieejamo resursu var izmantot, lai iegūtu unikāli noderīgus un saistošus risinājumus mūsu klientiem.

Esam pārliecināti, ka, pielietojot šos 7 spēkus visās mūsu darbībās, mēs varam risināt dažus no pasaules ievērojamākajiem izaicinājumiem. Akmenim piemīt arī citas īpašības, ko vēl neesam atklājuši — tiklīdz mums tas izdosies, mēs izmantosim šīs īpašības jaunu izstrādājumu izveidei, uzlabojot neskaitāmi daudzu cilvēku dzīves kvalitāti. Tādēļ šie 7 spēki ir visu ROCKWOOL izstrādājumu pamatā. 

Akmens dabiskā spēka izmantošana

Ir patiesi aizraujoši pārvērst plaši sastopamu dabas resursu izstrādājumos, kas uzlabo mūsdienu dzīvi. Mūsu meklējumi vēl nav beigušies — daudzi atklājumi vēl ir priekšā. ROCKWOOL izmanto akmens 7 spēkus un veido izstrādājumus, kas jēgpilni palīdz risināt pasaules lielos izaicinājumus.

Girl climbing rocks

01

Drošība

Akmens vate ir nedegoša un izturīga pret augstām temperatūrām. Tās izmantošana palielina ēkas pasīvo aizsardzību pret ugunsgrēku. Akmens vate saglabā temperatūru līdz 1000 °C.

Mēs lielākoties dzīvojam ēkās. Mēs strādājam ar viņiem, izklaidējamies, pavadīsim brīvo laiku. Bet vai mēs visi nezinām, vai ēkām ir piemērota ugunsdrošība? Tik maz cilvēki domā par riskiem, kas rodas trūkumu dēļ šajā jomā.

Uzziniet vairāk ...

02

Klimats

Vasarā baudiet patīkamu vēsumu, ziemā tiek saglabāts siltums, turklāt ar maziem apkures izdevumiem.

Šī ir proporcija starp ietaupīto enerģiju un patērēto (vai plānoto) enerģijas daudzumu. Citiem vārdiem sakot, energoefektivitātes mērķis ir samazināt enerģijas ražošanu, darbību vai pakalpojumu sniegšanu.

Uzziniet vairāk ...

03

Miers

Akmens vate ir arī lieliska skaņas izolācija un trokšņa slāpētājs. Iekšējo un ārējo trokšņu ietekme tiek efektīvi apturēta.

Daudzus gadus ROCKWOOL ir pierādījis, ka uzņēmuma izolācijas materiāls ir ideāls, ja ir nepieciešams trokšņa slāpēšana vai skaņas absorbcija - dzīvojamo, komerciālo, rūpniecības vai dabas vidē. Papildus labām akustiskām īpašībām, ROCKWOOL siltumizolācijas materiāliem ir lieliska siltumizolācija, kā arī ugunsdrošības funkcijas.

Uzziniet vairāk ...

04

Izturība

Akmens vate, kas izgatavota no dabīgā akmens, ļoti labi uztur savus parametrus un priekšrocības visā darbības laikā.

ROKWOOL akmens vate, pateicoties tā nederīgai struktūrai, ir stabila forma un elastība. Pateicoties šīm funkcijām, to var nospiest starp uzstādītajām konstrukcijām uzstādīšanas laikā. ROCKWOOL akmens vate, kas saskaņā ar ražotāja ieteikumiem neveido aukstus tiltus, visā tās ekspluatācijas laikā saglabā savas fizikālās un mehāniskās īpašības.

Uzziniet vairāk ...

05

Izskats

Lieliski sader par ar vismodernākās ēkas izskatu.

Dzīve un darbs glītās telpās rada komforta izjūtu un motivē. Vide, kurā cilvēkiem patīk pavadīt laiku, var uzlabot sociālo kohēziju un padarīt kopienas drošākas un veselīgākas.

Uzziniet vairāk ...

06

Ekoloģija

Akmens vate tiek izmantota vairāk nekā 60 gadus. Tas ir izrādījies populārs un drošs izolācijas materiāls un, iespējams, viens no visplašāk dokumentētajiem un pārbaudītajiem būvmateriāliem.

ROCKWOOL akmens vates izmantošana ir drošs veids, kā ietaupīt enerģiju, apkures un dzesēšanas izmaksas. Siltā un sausā dzīves telpa mūsu veselībai ir ļoti svarīga. Tūkstošiem gadu aukstās un mitrās ēkās ir apdraudēta mūsu senču veselība un dzīve. Un šajās dienās joprojām ir daudz iedzīvotāju. Labāka izolācija ir uzlabojusi miljoniem cilvēku dzīves kvalitāti. Protams, šodien ir silts un sauss korpuss daudziem.

Uzziniet vairāk ...

07

Caurlaidība

Aizsargā ēku no mitruma uzkrāšanās, pelējuma un sēnīšu parādīšanās.

Pateicoties ROCKWOOL akmens vates šķiedras struktūrai, tā brīvi laiž cauri ūdens tvaikus. Tāpēc, izmantojot to ārējās konstrukcijās, izvairīsities no mitruma uzkrāšanās mājās, samazināsit pelējuma un (vai) sēnīšu augšanas risku un radīsit veselīgu, patīkamu telpu mikroklimatu.

Uzziniet vairāk ...
7 akmens spēku izmantošana, lai risinātu pasaules lielos izaicinājumus

Atrodiet ROCKWOOL tirdzniecības vietas

search

Showing
Offices & Factories near you

Mūsu domāšana

RockWorld imagery, The big picture, urban, city, buildings
Mūsu domāšana

Urbanizācija

Urbanizācija rada daudzus izaicinājumus cilvēku vispārējās veselības un labklājības, drošības un vispārējās dzīves kvalitātes jomā. Ja jaunas un esošās ēkas kļūs energoefektīvākas, mēs varam padarīt pilsētas veselīgākas, drošākas un līdzsvarotākas.

Lasīt vairāk
Amager Bakke/Copenhill, Circularity
Mūsu domāšana

Energoefektivitāte

Ēku energoefektivitāte ir vienkārši enerģijas taupīšana – mazāka enerģijas ražošana nozīmē mazāku piesārņojumu un dabiskās vides iznīcināšanu, kā arī ievērojamu ietaupījumu. Ņemot vērā, ka vislielāko enerģijas patēriņu rada apkure (70%), mums vajadzētu rūpēties par ēku siltināšanu – atbilstoša izolācija garantē zemākas ekspluatācijas izmaksas, kā arī piesārņojošo vielu emisijas samazināšanu.

Lasīt vairāk
Indoor, Home, Move in, Couple, People
Mūsu domāšana

Iekštelpu veselība, drošība un labsajūta

Akmens vate veicina ērtu un veselīgu dzīvesveidu, nodrošinot trokšņa un vibrācijas kontroli, kā arī siltuma īpašības. ROCKWOOL izolācija samazina troksni, kas iet caur ēku kompleksiem. Rockdelta produkti samazina vilcienu radīto troksni un vibrācijas. Rockfon griesti absorbē skaņu, padarot telpas ērtākas un palīdzot mums efektīvāk savstarpēji sazināties.

Lasīt vairāk
People, Outdoor, Hiking
Mūsu domāšana

Ilgtspēja un cirkulārisms

Būvniecības nozare ražo aptuveni vienu trešdaļu no visiem atkritumiem pasaulē, no kuriem ievērojams daudzums nonāk izgāztuvēs. Mēs zinām, ka tam nevajadzētu būt. Sakarā ar mūsu akmens vates ražošanas konstrukciju, ir iespējams izmantot materiālus, kurus pretējā gadījumā varētu uzglabāt vai izmest uz zemes. Patiesībā, aptuveni viena trešdaļa izejvielu, kas tiek izmantotas mūsu ražošanā, tiek izmantota atkritumu transportēšanai no citām rūpniecības nozarēm, spēkstacijām un sadzīves notekūdeņu attīrīšanas.

Lasīt vairāk