Kāpēc izvēlēties ROCKWOOL akmens vates?

Akmens vate tiek izmantota daudzās modernās nozarēs. Izņēmuma īpašības ļauj izmantot akmens vates vietās, kur nepieciešama augsta izturība, ugunsdrošība un akustiskais komforts.

Vai siltināšana ar vati ir dārgāka?

Daudzi cilvēki, kuri būvē mājas, domā, ka ārsienu siltināšana ar akmens vati ir ļoti dārga. Patiesībā tas tā nav.

Iztērējot tikai nedaudz vairāk līdzekļu, ierīkosit ilgmūžīgu siltinājumu, vienlaikus uzlabojot ēkas pretuguns īpašības, akustisko komfortu un nodrošinot patīkamu mikroklimatu iekštelpās.

Vai ir vērts taupīt komforta un drošības jautājumos?

Jāatceras, ka termoizolācijas materiāla maiņa ēkas ekspluatācijas laikā ir saistīta ar lieliem finansiāliem izdevumiem un sarežģītu integrāciju ēkas esošajā konstrukcijā. Tāpēc, lai to izdarītu, vajadzēs no jauna pilnībā izveidot siltinājumu, ieskaitot arī papilddarbus un apkārtnes ap māju sakārtošanu.

Siltināšanas materiāli, kurus izvēlēsities tagad, kalpos ilgus gadus, tāpēc, šodien izdarot izvēli, ne tikai jāņem vērā materiālu pirkuma cena, bet nedrīkst aizmirst to īpašības, kā arī labumu, kuru gūsim, ekspluatējot ēku vairākus desmitus gadu.

Pietiekami bieza siltumizolācija no akmens vates ļaus Jums samazināt izdevumus vairāk kā par 50 %, salīdzinot ar nenosiltinātu māju.

Salīdzinošie paraugaprēķini izdarīti viendzīvokļa ēkai ar 165 m2 platību (bez pagraba, ar apdzīvojamiem bēniņiem), novērtējot vairāku kurināmā veidu orientējošās tirgus cenas 2010. gada marta līmenī

Akmens stiprums

Uzziniet vairāk par unikālajām akmeņu funkcijām, kas iekļautas mūsu izstrādājumos.