Struktūra un izmēru stabilitāte

Struktūra un izmēru stabilitāte

Uzbūve

ROCKWOOL akmens vate izceļas ar augstu efektivitāti, pateicoties lielam gaisa daudzumam, kas izteikts tilpuma procentos, un haotiskai šķiedru orientācijai, kas arī ir stabilitātes deformējot un elastības iemesls.

Savas nekārtīgās struktūras dēļ ROCKWOOL akmens vate izceļas ar stabilu formu un elastību. Pateicoties šīm īpašībām, montēšanas laikā to var iespraust starp izveidotām konstrukcijām. Ierīkojot saskaņā ar ražotāja rekomendācijām, ROCKWOOL akmens vate neveido aukstuma tiltiņus, visā savā ekspluatācijas laikā saglabā savus fizikālos un mehāniskos parametrus.

ROCKWOOL akmens vate nemaina savus izmērus, izmēri var mainīties tikai dažādu izstrādājumu platumu vai nelielu griezuma neprecizitāšu dēļ. Akmens vate pakojot tiek saspiesta tik daudz, lai nemainītos tās mehāniskie un fizikālie raksturlielumi, bet pēc izpakošanas izstrādājumi atgūtu savu nominālo biezumu pa visu savu virsmu.

Tādas parādības kā lineārie siltuma tiltiņi, kurus ir grūti likvidēt, ROCKWOOL akmens vatē vienkārši neizveidojas.

Izmēru stabilitāte

Pateicoties lielākam blīvumam un mazākai saspiešanai, akmens vates izstrādājumi saglabā savu nominālo biezumu, tas nav papildus jāatjauno. Izmēri nedrīkst mainīties arī pie zināmiem laika apstākļiem un pēc daudziem ekspluatācijas gadiem. Šo īpašību rāda parametrs DS (70,90), kurš norādīts izstrādājuma atbilstības sertifikātā.

DS (70,90) – viena izmēra izmaiņas ne vairāk kā 1 %, pēc 48 stundu noturēšanas 70 +/- 2°C temperatūrā un 90 +/- 5 % mitrā vidē.

Normatīvās akmens vates izstrādājumu novirzes svārstās no -3 mm līdz +5 mm, bet elastīgāka struktūra pieļauj labāku saķeri pat uz nelīdzenas virsmas.

Akmens stiprums

Uzziniet vairāk par unikālajām akmeņu funkcijām, kas iekļautas mūsu izstrādājumos.