Klimats

Vasarā baudiet patīkamu vēsumu, ziemā tiek saglabāts siltums, turklāt ar maziem apkures izdevumiem.

Stabilas temperatūras uzturēšana telpā ir labvēlīgāka gan Jums, gan apkārtējai videi.

Pateicoties kalnu iežu minerālvatei, visa gada laikā telpās tiek uzturēta atbilstoša temperatūra un labvēlīgs mikroklimats, kas novērš infekcijas un ietekmē cilvēka uzvedību. Vasaras laikā mājas iemītnieki var baudīt patīkamu vēsumu, savukārt ziemā uzsildītas sienas uztur siltumu. Laba siltināšana nozīmē arī zemākas apkures izmaksas. 

Augstas kvalitātes ROCKWOOL produkti veicina enerģijas ietaupījumus. Kā tas notiek?

Mūsu produkti gūst savas termiskās īpašības, pateicoties mazām gaisa kabatiņām, kas ir ietvertas iežu minerālvates fiziskajā struktūrā. Šīs gaisa kabatiņas ļauj izolācijai izstumt siltu gaisu uz ārpusi karstā klimata, kā arī saglabā siltu gaisu aukstā klimatā. Stabilas temperatūras uzturēšana telpās ir labvēlīgāka gan mums, gan apkārtējai videi. Pateicoties tam dzīves un darba apstākļi kļūst veselīgāki un ērtāki, palīdzot cilvēkiem attīstīties, it īpaši pilsētas vidē. Temperatūras uzturēšana var ievērojami samazināt apkures, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas izmaksas, kā arī samazināt ēkas oglekļa emisijas ietekmi. 

ROCKWOOL izolācija – ļoti elastīgs materiāls, kas visās telpās darbojas kā buferis, kas sargā pret temperatūras svārstībām. Samazinot gaisa un siltuma plūsmu, mūsu produkti saglabā savu formu un blīvumu, un tādēļ darbojas vienmērīgi visā ēkas ekspluatācijas laikā. Šī ir daļa no mūsu iesaistīšanās ilgtspējīgo pilsētu, kas veicina cilvēku attīstību, būvēšanā. Produkti ROCKWOOL uztur karstu un vēsu gaisu visur tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams. 

Mūsu produkti gūst savas termiskās īpašības, pateicoties gaisa iedobumiem, kas ir ietverti kalnu iežu minerālvates fiziskajā struktūrā. Šie gaisa iedobumi ļauj izolācijai uzturēt siltu gaisu karstā klimatā, un silta gaisa saglabāšanu aukstā klimatā.

7 akmens spēku izmantošana, lai risinātu pasaules lielos izaicinājumus

7 akmens spēki

Uzziniet vairāk par citām unikālajām akmens īpašībām, kuras tiek nodotas arī mūsu izstrādājumiem.