Ēku energoefektivitāte – tīrs gaiss un ietaupījums

Ēku energoefektivitātes uzlabošana ir mūsdienu pasaules izaicinājums – Eiropas Savienība šo mērķi definē kā vienu no svarīgākajiem ES klimata politikā, un tā saucamā 3x20 pakete paredz energoefektivitātes uzlabošanu par 20% līdz 2020. gadam. Lai tas izdotos, ir svarīgi padziļināt sabiedrības zināšanas par energoefektivitāti – ir vērts apzināties, ka katram pilsonim ir reāla ietekme šīs problēmas risināšanā.

Energoefektīva būvniecība ir ne tikai ievērojams portfeļa ietaupījums, bet arī nopietns ieguldījums piesārņojuma emisiju samazināšanā un smoga reducēšanā, tādējādi uzlabojot mūsu veselību un dzīves kvalitāti. Galvenais princips energoefektīvā būvniecībā ir ēku izolācija ar atbilstošiem materiāliem – tas ir pirmais solis, lai efektīvi taupītu un rūpētos par tīru gaisu.

Vai Tu zini, ka?

Energoefektīva ēku renovācija, kurā tiek izmantoti mūsu risinājumi, tie veicina samazināt enerģijas patēriņu tagad un nākotnē. Pareizi ieprojektētām un izolētām ēkām ir izšķiroša nozīme, lai nodrošinātu optimālu energoefektivitāti un ilgtspējīgas pilsētas.

building, house, multi family house, multi family home, multi-family house, multi-family home, reference, etics, hattingen, germany