ROCKWOOL akmens vates izstrādājumi – ideālam mājas komfortam

reference, wall, wall insulation, etics, family, house, home, garden, outside, single-familiy house, single-family home, single family house, dr. sälzer haus, germany, job 4994

Akmens vates izstrādājumi ir vislabākā siltumizolācija, ugunsaizsardzības izolācija un akustiskā izolācija.

ROCKWOOL akmens vate ir nedegoša, tā absorbē skaņu un ir izturīga siltumizolācija. No tās izgatavoti izstrādājumi garantēs un sniegs mājai omulību, siltumu un drošību gadiem ilgi. ROCKWOOL akmens vate ir vislabākais risinājums, lai izolētu dzīvojamās mājas, sabiedriskas un rūpnieciskas nozīmes ēkas. Paturiet to prātā, kad izšķirsieties par to, kādu izolāciju lietot savās ēkās.

Unikāls ROCKWOOL akmens vates sniegtais ieguvums

ROCKWOOL izstrādājumi ir izgatavoti no vulkāniskas izcelsmes iežiem. Šīs izejvielas ir pamats mūsu biznesā, tās ļauj radīt unikālu ieguvumu un priekšrocību kombināciju.

Akmens vate ir izturīgs risinājums, kā izolācijas materiāls tā nodrošina siltumu daudzus gadus. Akmens vate izolē ēkas un tajās esošos cilvēkus no nevēlama trokšņa un ugunsgrēka draudiem. Četras unikālas īpašības sniedz akmens vatei pārākumu par citām:

  • Aizsardzība pret ugunsgrēku

Akmens nedeg, tāpat arī mūsu izstrādājumi. Tāpēc akmens vates izstrādājumi ir dabīgi ugunsizturīgi. Izmantojot mūsu izstrādājumus, palielināsiet ēkas ugunsizturību.

  • Skaņas izolācija

Akmens ne tikai izcili izolē siltumu un uguni. ROCKWOOL akmens vate izcili absorbē arī skaņu, tāpēc izvairīsieties no ārēja trokšņa.

  • lgmūžība

Akmens vates izstrādājumi saglabā savas īpašības visu ekspluatācijas laiku, garantējot arī izmēru stabilitāti. Šī izturība rodas, pateicoties neregulāri saistītajām šķiedrām akmens vatē.

  • Energoefektivitāte

Ēku apkure un dzesēšana veido lielāko daļu visas pasaulē patērētās enerģijas. Tas pats lielos vilcienos sakāms par siltuma zudumiem caur jumtu, sienām un grīdām. ROCKWOOL akmens vates izstrādājumi palīdz samazināt siltuma zudumus, uzlabot ēkas energoefektivitāti un ievērojami samazināt apkures izmaksas.

Plānojat būvēt vai renovēt māju?

Ja plānojat būvēt vai renovēt savu māju un domājat, ka ROCKWOOL risinājumi jums ir vispiemērotākie, meklējiet tuvākās pārdošanas vietas. Pārdošanas  speciālisti sniegs konsultāciju par ROCKWOOL produkciju.

Atrodiet ROCKWOOL tirdzniecības vietas

search

Showing
Offices & Factories near you